O nas

Moc Elektryka

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy tworzą funkcjonującą od ponad 20 lat firmę – Moc Elektryka. Wykonujemy bezpieczne instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, a także prace serwisowe z zakresu elektryki w Krakowie i okolicach dla klientów indywidualnych oraz dla firm.

Naszych fachowców wyróżnia ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zawodzie, specjalistyczna wiedza oraz potwierdzone certyfikatami praktyczne umiejętności. Dzięki temu możemy dać Państwu gwarancję rzetelnej oraz terminowej realizacji powierzonych nam prac.

Wciąż podnosimy swoje kwalifikację poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach z zakresu elektryki, po to aby spełniać Państwa oczekiwania i realizować powierzone nam prace na najwyższym poziomie! Co więcej, korzystamy z najlepszych jakościowo narzędzi oraz podzespołów znanych i cenionych marek.

moc-elektryka-o-nas

Usługi elektryczne dostosowane do wymagań Klienta

Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób może nie wiedzieć jak np. prawidłowo podłączyć osprzęt czy przeprowadzić i zaplanować instalację oświetleniową w nowym mieszkaniu, tak aby instalacja elektryczna była praktyczna i funkcjonalna. Dlatego też, nasza oferta usług z zakresu instalacji elektrycznych jest elastyczna oraz dostosowywana do potrzeb Klienta.

Dzięki posiadanej przez nas wiedzy inżynierskiej udzielimy Państwu rad oraz wskazówek dotyczących instalacji elektrycznych, tak aby wymiana, montaż czy całkowicie nowy projekt instalacji elektrycznej spełniał Państwa oczekiwania, a przede wszystkim był bezpieczny.

Bezpieczne instalacje elektryczne

Naszym standardem stało się darmowe doradztwo, jak i wycena instalacji elektrycznych. Warto skorzystań z tego rodzaju udogodnienia i zaplanować solidną, a przede wszystkim bezpieczną instalację elektryczną z firmą Moc Elektryka!

Nasze usługi z zakresu instalacji elektrycznych świadczymy na terenie Krakowa, jak i okolic do 20 km. Stały obszar realizowanych zleceń sukcesywnie poszerzamy co stanowi dowód, iż nasze realizacje są chwalone i polecane. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy otrzymują Państwo profesjonalną i kompleksową instalację elektryczną wykonaną przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem i wszelkimi potrzebnymi uprawnieniami. Posiadamy własne środki transportu, wysokiej jakości sprzęt oraz elektronarzędzia renomowanych firm, dzięki czemu naszą firmę cechuje terminowość i solidność zrealizowanych zleceń.

Jeżeli planują Państwo montaż nowych instalacji elektrycznych, ich wymianę lub konserwację zapraszamy do kontaktu z firmą Moc Elektryka! Jesteśmy dostępni dla Państwa przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu!

Oferta

Zakres naszych usług

Pomoc przy awariach elektrycznych w Krakowie

Przyjmujemy zgłoszenia w przypadku nagłych awarii i usterek elektrycznych. Gwarantujemy szybką reakcję!
moc-elektryka-montaz-nowych-instalacji-elektrycznych

Montaż nowych instalacji elektrycznych

Realizujemy projekty związane z instalacją nowych sieci elektrycznych wewnętrznych, domofonowych, antenowych.
moc-elektryka-kompleksowa-wymiana-instalacji-elektrycznych

Kompleksowa wymiana instalacji elektrycznych

Zapewniamy fachową wymianę oraz modernizację instalacji elektrycznych przez wykwalifikowanych elektryków!
moc-elektryka-konserwacja-i-serwis-instalacji-elektrycznych

Konserwacja i serwis instalacji elektrycznych

Świadczymy usługi z zakresu konserwacji instalacji elektrycznych oraz sprawdzamy ich stan techniczny.

Elektryczne Pogotowie Instalacyjne

W razie problemów z instalacją, służymy swoją pomocą 24 godziny na dobę!